ABC Work

Follow

ABC Work has posted 31 jobs

ABC Work

About Us

BC Work to prowadząca legalną działalność agencja pracy za granicą. Jesteśmy rodzinną firmą, która już od 2010 r. z sukcesami aktywnie działa w branży HR, rekrutując do pracy w Polsce i za granicą.

Praca za granicą z ABC Work

Codziennie w sprawie pracy za granicą kontaktuje się z nami kilkadziesiąt osób, chętnych, by podjąć zatrudnienie w krajach Unii Europejskiej. Kuszą ich wysokie zarobki, możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia cennego doświadczenia czy szansa na podszkolenie języka obcego. Dlaczego jednak wybierają właśnie naszą agencję?

  • Jesteśmy wpisani do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ). Znajdziecie nas pod numerem 12912. Oznacza to, że działamy w 100% legalnie, a nasze działania są kontrolowane przez organy samorządowe. Co roku sprawdzają one przestrzeganie warunków prowadzenia działalności agencji zatrudnienia przez firmę i potwierdzają wysoką jakość naszych usług.
  • Posiadamy duże doświadczenie w zakresie pośrednictwa pracy za granicą. Stale współpracujemy z kilkudziesięcioma znaczącymi firmami zagranicznymi, mającymi swoje siedziby m.in. w Niemczech, Holandii, Austrii, Belgii, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Szwecji, Finlandii, Danii czy Szwajcarii. Dzięki temu baza naszych ofert jest niezwykle bogata. Od 2010 r. udało nam się znaleźć idealną pracę dla blisko tysiąca osób!
  • Naszym atutem jest zespół wykształconych, kreatywnych i energicznych osób, zaangażowanych w prowadzony proces rekrutacji. Żaden z kandydatów nie jest dla nas anonimowy. Doradzamy, wspieramy i znajdujemy najatrakcyjniejsze oferty. Oferujemy pomocną dłoń od pierwszej próby kontaktu aż po ostatni dzień pracy.

Contact Us

prazag.pl

Praca dla Polaków za granicą

Platforma dla osób poszukujących Polskich pracowników. Jak również dla osób poszukujących pracy za granicą.

 

Polecamy

Śledź nas: