Typus

Follow

Typus

About Us

Firma Typus postawiła sobie za cel wprowadzenie na rynek niemiecki pracowników w zawodach, w których brakuje fachowców i w których stale tworzą się miejsca pracy.

Naszym wyróżnieniem jest działanie z pasją i pełne wsparcie pracownika oraz całego procesu zarówno przed, jak i po nawiązaniu nowego stosunku pracy bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy.

Nasza filozofia opiera się na tolerancji, uczciwości, szacunku oraz pełnej integracji. Znajdziemy dla Ciebie odpowiednie mieszkanie, a także wesprzemy Cię w kontaktach z urzędami, organizacji kursów językowych, z nami przejdziesz cały proces bez zbędnego stresu – jesteśmy dla Ciebie.

Firma Typus stawia na zdecydowane rozszerzenie zakresu klasycznych usług pośrednictwa pracy.

Nasza rekrutacja to dopasowanie kompetencji zawodowych i uwzględnianie oczekiwań dotyczących nowego miejsca życia. Podczas rozmów otwarcie analizujemy wszelkie aspekty interesujące kandydatów, aby uniknąć późniejszych nieporozumień. Od naszych kandydatów oczekujemy chęci zintegrowania się z lokalnym środowiskiem, rozwoju znajomości języka niemieckiego do poziomu umożliwiającego swobodną codzienną komunikację oraz otwartości w wyrażaniu swoich potrzeb.

Contact Us

prazag.pl

Praca dla Polaków za granicą

Platforma dla osób poszukujących Polskich pracowników. Jak również dla osób poszukujących pracy za granicą.

 

Polecamy

Śledź nas: