Kierowca autobusu Niemcy Flixbus (z zakwaterowaniem)

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji pracy i polskich podwykonawcow.
Flixbus obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko:
Kierowcy autobusu
Miejsce pracy: Dortmund ( zakwaterowanie zapewnione i oplacone )

WYMAGANIA:

prawo jazdy kat. D + kod 95 / przewoz osob
znajomość języka niemieckiego : komunikatywny ( do sprzedazy biletow i kontaktu z pasazerami)
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
jazda po niemczech trasy Berlin>>Dortmund lub Berlin>>Paderborn (podwojna lub pojedyncza obsada)
praca tez czasami w weekendy,
ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na miesiac/dwa).
OFERUJEMY:
atrakcyjne wynagrodzenie: 2350€ podstawy bruto (podwyzka po okresie probnym)
40% wiecej jesli linia nocna
diety 21€ i na turystyce (2200-2400€ na reke)
zakwaterowanie oplacone.nadgodziny wyplacane lub urlop
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich
świadczenie urlopowe, diety.ubezpieczenie socjalne i zdrowotne.czyli w sumie z dietami i dodatkami ponad 2000€ / reke i wiecej w zaleznosci od klasy podatkowej

More Information

Leave your thoughts

Search Job

Job Location