Komisjoner/kompletacja zamówień

Pracownik magazynu/Pakowacz – BEZ NIEMIECKIEGO!

Treść oferty

*TYLKO TERAZ TA OFERTA NIE WYMAGA ZNAJOMOŚCI NIEMIECKIEGO!*
Pracując w tej firmie, będziesz częścią silnego zespołu, który szanuje swoich pracowników, społeczeństwo i środowisko. Będziesz pracować z ludźmi z całego świata, dzięki czemu zdobędziesz bardzo wartościowe doświadczenie u światowego lidera logistycznego.

Miejsce pracy: Niemcy, Greven

WARUNKI ZATRUDNIENIA
– Wynagrodzenie nawet 1750€ brutto!
+ dodatki zmianowe i za pracę w weekendy
– Minimum formalności (możliwość rekrutacji całkowicie zdalnie)
– Bardzo tanie zakwaterowanie o wysokim standardzie za tylko 7,5 euro dziennie!
– Start możliwy praktycznie od zaraz!
– Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki medycznej
– Umowa o pracę tymczasową na warunkach niemieckich

WYMAGANIA
– NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI NIEMIECKIEGO
– Dostępność jeszcze w listopadzie

OPIS STANOWISKA
– Segregowanie zwróconych paczek
– Skanowanie artykułów

INFORMACJE O KLIENCIE
Niemieckie znane na całym świecie przedsiębiorstwo zajmujące się przewozem przesyłek i logistyką, działające w segmencie międzynarodowych przesyłek kurierskich. Ma zasięg ogólnoświatowy i posiada oddziały w ponad 220 krajach.

Więcej informacji

Only candidates can apply for this job.
Kontakt do nas

Zostaw swoje uwagi

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

prazag.pl

Praca dla Polaków za granicą

Platforma dla osób poszukujących Polskich pracowników. Jak również dla osób poszukujących pracy za granicą.

Polecamy