MALARZE Z I BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO 1135 wyświetleń

MALARZE Z I BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Od: ImpactJob
Miejsce pracy: Niemcy

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie i obróbka wstępna elewacji zewnętrznych i wewnętrznych pod malowanie
  • Tapetowanie
  • Malowanie powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych różnymi rodzajami farb
  • Przygotowywanie i malowanie okien i drzwi

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe w zawodzie malarza
  • Minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe (warunek konieczny)
  • Umiejętność tapetowania (warunek konieczny)
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Gotowość do pracy w nadgodzinach
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód na wyjazd (warunek konieczny)

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (13,30- 14 euro brutto/godzina + 25- 40 euro netto diety/każdy przepracowany dzień)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji

Only candidates can apply for this job.
Informacje firmowe
  • Total Jobs 114 Ofert pracy
  • Adres firmy
Kontakt do nas
Powiadom mnie o takich ofertach mailem.
Widoczny 1–0 z 0 wyników

Zostaw swoje uwagi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Najlepsza karta do wyjazdu za granicę

Wyszukaj ofertę pracy

Lokalizacja

prazag.pl

Praca dla Polaków za granicą

Platforma dla osób poszukujących Polskich pracowników. Jak również dla osób poszukujących pracy za granicą.

Polecamy