Opiekunka osób starszych Kopenhaga (bez duńskiego) 662 wyświetleń5 aplikacje

Dania – okolice Kopenhagi

Szukamy doświadczonej, niepalącej opiekunki.

Oferta na 15.12.2018

Zarobki: 25000 DKK miesiąc

Obowiązki

  •  prowadzenie domu
  •  przygotowywanie posiłków
  •  pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach
  •  robienie zakupów

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • mile widziane referencje

Gwarantujemy

  •  stabilne i legalne zatrudnienie
  •  premia świąteczna
  •  wysokie wynagrodzenie
  •  ubezpieczenie
  •  bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  •  całkowite pokrycie kosztów podróży i organizację przejazdu
  •  wsparcie koordynatora podczas pobytu w Danii

Więcej informacji

Tylko kandydaci mogą aplikować na ta pozycję

Zostaw swoje uwagi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wyszukaj ofertę pracy

Lokalizacja

prazag.pl

Praca dla Polaków za granicą

Platforma dla osób poszukujących Polskich pracowników. Jak również dla osób poszukujących pracy za granicą.

Polecamy