Opiekunka osób starszych w Danii bez znajomości duńskiego

Dania – Kopenhaga

Szukamy doświadczonej, niepalącej opiekunki z prawem jazdy.

Oferta na 01.02.2018

Zarobki: 130 DKK w weekendy i święta stawka podwójna

Obowiązki

  •  prowadzenie domu
  •  przygotowywanie posiłków
  •  pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach
  •  robienie zakupów

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego / niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • mile widziane referencje

Gwarantujemy

  •  stabilne i legalne zatrudnienie
  •  wysokie wynagrodzenie
  •  ubezpieczenie
  •  bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  •  całkowite pokrycie kosztów podróży i organizację przejazdu
  •  wsparcie koordynatora podczas pobytu w Danii

More Information

One Comment

  1. Dorota Author

    Jestem zainteresowana praca

    Reply