Opiekunka osób starszych w Szwajcarii okolice Zurychu bez znajomości niemieckiego

Miejsce: Winterthur
Szukamy doświadczonej opiekunki.
Oferta na 15.08.2019
Zarobki: 4000CHF

Obowiązki
*  prowadzenie domu
*  przygotowywanie posiłków
*  pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach
*  robienie zakupów
Wymagania
* znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
* doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
* mile widziane referencje
Gwarantujemy
*  stabilne i legalne zatrudnienie
*  wysokie wynagrodzenie
*  ubezpieczenie
*  bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
*  całkowite pokrycie kosztów podróży i organizację przejazdu
*  wsparcie koordynatora podczas pobytu w Szwajcarii

Więcej informacji

Zostaw swoje uwagi

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js

Wyszukaj ofertę pracy

Lokalizacja

prazag.pl

Praca dla Polaków za granicą

Platforma dla osób poszukujących Polskich pracowników. Jak również dla osób poszukujących pracy za granicą.

Polecamy