Pokojówka – Norwegia (bez norweskiego)

Pokojówka/pokojowy

Miejsce pracy: Stalheim, Norwegia

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w wykonywaniu podobnej pracy
  • j.angielski w stopniu dobrym
  • zorganizowanie, punktualność, praca w grupie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sprzątanie pokoi hotelowych

OFERUJEMY:

  • umowa na czas określony maj-wrzesień
  • 37,5 godz. tygodniowo
  • zakwaterowanie 950 NOK/mieś
  • wyżywienie 2600 NOK/mieś

Hotel zlokalizowany jest w środkowej części fiordów Norwegii Zachodniej, posiada 124 pokoje gościnne, 2 restauracje, bar, taras widokowy. CV, list motywacyjny, zdjęcie  w j.angielskim należy przesyłać w aplikacji do 15.03.2019 r.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Więcej informacji

Powiadom mnie o takich ofertach mailem.
Widoczny 1–0 z 0 wyników

Zostaw swoje uwagi

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js

Wyszukaj ofertę pracy

Lokalizacja

prazag.pl

Praca dla Polaków za granicą

Platforma dla osób poszukujących Polskich pracowników. Jak również dla osób poszukujących pracy za granicą.

Polecamy