Praca dla par bez znajomości języka w Danii

Opis

Propozycja zatrudnienia od zaraz dla pakowaczy bez znajomości języka w Odense. Praca w Danii 2020 dla par przy pakowaniu perfum z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz perfum Termin zatrudnienia: od zaraz Lokalizacja: Odense, Dania Umowa: na pół roku

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Pensja: 128,20 DKK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

prosta i powtarzalna praca manualna przy taśmociągu

osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za ręczne pakowanie flakonów perfum markowych – do zadań należy składanie opakowań, kontrola jakości, wkładanie do środka produktu, zamknięcie, używanie maszyny do foliowania lub etykietowanie

prace na różnych etapach pakowania zadania wykonywane są w szybkim tempie

Oczekiwania:

aktualne zaświadczenie o niekaralności
mile widziane doświadczenie w podobnej pracy umiejętność pracy w zespole
gotowość do podjęcia pracy zmianowej
dobra kondycja fizyczna, zwinność, zręczność

128,20 DKK/h brutto

Zapewniamy:

opieka koordynatora polskiego pochodzenia
zatrudnienie na 6 miesięcy na podstawie duńskiej umowy o pracę
gruntowne przeszkolenie pracownicze i pomoc na miejscu przy dopełnianiu spraw urzędowych bezpłatny instruktaż w trackie rekrutacji
płatne zakwaterowanie zapewnione w cenie 4500 DKK miesięcznie od osoby
pracę zmianową

Więcej informacji

Only candidates can apply for this job.
Kontakt do nas
Powiadom mnie o takich ofertach mailem.
Widoczny 1–0 z 0 wyników

Zostaw swoje uwagi

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

prazag.pl

Praca dla Polaków za granicą

Platforma dla osób poszukujących Polskich pracowników. Jak również dla osób poszukujących pracy za granicą.

Polecamy