Praca dla Par w Szwajcarii – Kompletowanie zamówień

Opis stanowiska:

Szukasz pracy za granicą, ale nie masz doświadczenia ? Chcesz razem ze swoim partnerem/ partnerką zarabiać dobre pieniądze? Ta oferta stworzona jest właśnie dla Ciebie!

Zakres obowiązków magazyniera / magazynierki:

  • kompletowanie zamówień

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego  w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny)
  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • wielozadanowość

Oferujemy:

  1. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji oraz pokrycie minimum 60 % kosztów wynajmu przez pracodawcę
  2. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne
  3. Płatne urlopy i premie świąteczne
  4. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu
  5. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie
  6. Bezpłatne ubranie robocze
  7. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych
  8. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Szwajcarii

.. oraz wiele więcej

Zainteresowany ?

Aplikuj i dodaj swój życiorys do bazy CV, aby brać udział w rekrutacji.

Więcej informacji

Kontakt do nas

Powiadom mnie o takich ofertach mailem.
Widoczny 1–0 z 0 wyników

Zostaw swoje uwagi

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js

Wyszukaj ofertę pracy

Lokalizacja

prazag.pl

Praca dla Polaków za granicą

Platforma dla osób poszukujących Polskich pracowników. Jak również dla osób poszukujących pracy za granicą.

Polecamy