Praca na Islandii – Praca na lotnisku – Bagażowy

Pracownik lotniska – Bagażowy

Opis stanowiska

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku jest:

  • załadunek i rozładunek bagażu, poczty i cargo– praca na kolanach w lukach bagażowych
  • obsługa sprzętu lotniskowego
  • inne obowiązki powierzane pracownikom poza godzinami wzmożonego ruchu lotniczego

Wymagania konieczne

  • ukończone 20 lat
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (rozmowa rekrutacyjna zostanie przeprowadzona w języku angielskim)
  • prawo jazdy kat. B
  • dobry stan zdrowia (nie jest to praca dla osób mających problemy z kolanami lub kręgosłupem)
  • kopia paszportu

Oferujemy

  • pracę na pełny etat
  • umowę na czas określony (min. 6 miesięcy) z możliwością przedłużenia
  • wynagrodzenie – min. 270 000 ISK netto
  • zakwaterowanie (płatne przez pracownika)
  • darmowy przelot do Islandii z dowolnego portu lotniczego, który w znajduje się w siatce połączeń linii Icelandair (http://www.icelandair.us/destinations/)
  • po zakończeniu kontraktu firma gwarantuje darmowy powrót na jedno z tych lotnisk
  • data rozpoczęcia pracy – marzec/kwiecień/maj 2018

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim ze zdjęciem za pomocą przycisku pod ogłoszeniem:

Więcej informacji

Zostaw swoje uwagi

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js

Wyszukaj ofertę pracy

Lokalizacja

prazag.pl

Praca dla Polaków za granicą

Platforma dla osób poszukujących Polskich pracowników. Jak również dla osób poszukujących pracy za granicą.

Polecamy