Praca Norwegia bez znajomości języka przy pakowaniu sera od zaraz dla par Stavanger 2866 wyświetleń

Opis

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w fabryce ze Stavanger przy pakowaniu sera. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Norwegii dla par również bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz sera

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Wynagrodzenie: 163,84 NOK brutto na godzinę pracy

Start: jeszcze od października 2019!

Zakres zadań:

  • praca w zakładzie na produkcji przy pakowaniu sera krojonego
  • układanie plastrów sera w odpowiedni sposób na plastikowych tackach
  • ważenie tacek i przeprowadzanie kontroli jakości
  • inne zadania zlecane na bieżąco – etykietowanie, foliowanie, obsługa maszyn

Oczekiwania:

  • samodzielność, pracowitość, odpowiedzialność
  • dobre zorganizowanie
  • chęć do podjęcia stałej pracy w Norwegii
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • umiejętność pracy w szybkim tempie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • początkowo umowę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • przeszkolenie pracownicze i pomoc przy zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • możliwość skorzystania z taniego kursu językowego
  • płatne zakwaterowanie w wynajmowanym mieszkaniu, koszt to 3200 NOK miesięcznie od osoby
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych związanych z podjęciem legalnej pracy w Norwegii

Aplikacja:

Rekrutacja aktywna do II połowy października 2019.

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest od zaraz.

Więcej informacji

Only candidates can apply for this job.
Informacje firmowe
  • Total Jobs 114 Ofert pracy
  • Adres firmy
Kontakt do nas
Powiadom mnie o takich ofertach mailem.
Widoczny 1–0 z 0 wyników

Zostaw swoje uwagi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Najlepsza karta do wyjazdu za granicę

Wyszukaj ofertę pracy

Lokalizacja

prazag.pl

Praca dla Polaków za granicą

Platforma dla osób poszukujących Polskich pracowników. Jak również dla osób poszukujących pracy za granicą.

Polecamy