Praca w Hiszpanii – Administrator apartamentów

Administrator apartamentów na wynajem krótkoterminowy w Hiszpanii

Nasza agencja nieruchomości w Hiszpanii CENTROBROKERS – dokłada wszelkich starań aby usługi w zakresie obsługi klienta były na jak najwyższym poziomie.  CENTROBROKERS  nieruchomości “ Costa Azahar “, “ nieruchomości Costa Blanca “,“ nieruchomości Costa Brava “  prowadzi kompleksową obsługę transakcji kupna, sprzedaży, wynajmu i zamiany wszystkich typów nieruchomości na rynku pierwotnym i wtórnym. Jesteśmy polsko – hiszpańskim biurem z dużym doświadczeniem na rynku nieruchomości w Hiszpanii. Współpracujemy z cieszącymi się dużym zaufaniem kancelariami notarialnymi, doradzamy i pomagamy klientom w pozyskaniu kredytów hipotecznych. Nasi klienci to osoby indywidualne, deweloperzy i inwestorzy z Polski i Unii Europejskiej.

Opis stanowiska

Administrator apartamentów na wynajem krótkoterminowy
Szukamy osoby do pracy do obsługi apartamentów w Hiszpanii:
Obsługa klientów (podpisywanie umów, wydawanie kluczy)
Sprzątanie mieszkań

Wymagania

Znajomość j. angielskiego, mile widziana znajomość jęz. hiszpańskiego i prawo jazdy kategori B

Nasza oferta

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie,
  • zakwaterowaine
  • Pracę w stabilnej firmie z tradycjami,
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego

Możliwość podjęcia dalszego rozwoju w innych działach firmy

Telefon: +34 612268073
E-mail: [email protected] WWW: www.centrobrokers.com

Więcej informacji

Kontakt do nas

Powiadom mnie o takich ofertach mailem.
Widoczny 1–0 z 0 wyników

Zostaw swoje uwagi

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js

Wyszukaj ofertę pracy

Lokalizacja

prazag.pl

Praca dla Polaków za granicą

Platforma dla osób poszukujących Polskich pracowników. Jak również dla osób poszukujących pracy za granicą.

Polecamy