Praca w Niemczech bez znajomości języka -Magazyn z przesyłkami kurierskimi

Obowiązki

  • rozładunek i załadunek kontenerów z przesyłkami kurierskimi
  • praca wykonywana jest na hali sortowni kurierskiej
  • praca z polskim zespołem

Wymagania

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • stosowanie się do poleceń przełożonego
  • pozytywne podejście do swoich obowiązków

Świadczenia

  • legalna praca w pełnym wymiarze czasu
  • zakwaterowanie w pełni wyposażonych mieszkaniach lub domach
  • stawka 9,79€ brutto/dzień i 11,75€ brutto/noc
  • pokoje 2-3 osobowe
  • całodobowe wsparcie polskiego koordynatora i brygadzisty na terenie Niemiec
  • wypłata wynagrodzenia w wybranej walucie (EUR lub PLN)
  • pomoc w zorganizowaniu transportu
  • zapewniony dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy na terenie Niemiec
  • możliwość pracy w dodatkowych godzinach

Warto być w naszej bazie danych – będziemy wysyłać Ci regularne informacje o nowych ofertach pracy w Niemczech i w Polsce!

Więcej informacji

Zostaw swoje uwagi

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js

Wyszukaj ofertę pracy

Lokalizacja

prazag.pl

Praca dla Polaków za granicą

Platforma dla osób poszukujących Polskich pracowników. Jak również dla osób poszukujących pracy za granicą.

Polecamy