Praca w Norwegii bez znajomości języka norweskiego przy produkcji art. spożywczych

Pozycja: Pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Wynagrodzenie: 165 NOK/h

Obowiązki:

  • praca polega na pracy przy taśmie produkcyjnej
  • pracownik nadzoruje pakowanie, kontroluje jakość a w sytuacjach awaryjnych wyłącza taśmę

Oczekiwania:

  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zdyscyplinowanie
  • zdolność do wykonywania zadań w zgodzie z zasadami BHP
  • schludność
  • możliwość w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na pół roku w oparciu o norweską umowę o pracę
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu koszt 4500 NOK brutto

Więcej informacji

2 komentarze

  1. Haggag el hefny

    i have polish citizen
    10 years work on food
    driving licence B
    good english

    Odpowiedz
  2. Klaudia

    Witam, czy oferta pracy jest nadal aktualna?

    Odpowiedz

Zostaw swoje uwagi

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js

Wyszukaj ofertę pracy

Lokalizacja

prazag.pl

Praca dla Polaków za granicą

Platforma dla osób poszukujących Polskich pracowników. Jak również dla osób poszukujących pracy za granicą.

Polecamy