Praca w Szwajcarii opiekunka osób starszych (wysokie wynagrodzenie)

Praca w Szwajcarii opiekunka osób starszych

Pozycja: Opiekunka

Lokalizacja: okolice Berno, Szwajcaria

Wynagrodzenie: około 2350 CHF netto

Opis zlecenia

Szukamy Pani, która podejmie się opieki nad małżeństwem seniorów, spędzi z nimi Święta Bożego Narodzenia oraz przywita Nowy Rok.

Informacje o Seniorach

Senior jest sprawny, głównej opieki wymaga żona.

Schorzenia

Seniorka: Parkinson, Pani ma wózek inwalidzki, trzeba umieć ją przetransferować, ma niewładne nogi, inkontynencję, lekką demencję
Senior: cierpi na cukrzycę, przyjmuje insulinę, nie wymaga pomocy w czynnościach dnia codziennego.

Miejsce zamieszkania oraz dodatkowy opis oferty

Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym. W domu nie ma zwierząt. Jest duży ogród i ogrodnik. W sąsiedniej miejscowości mieszka syn i córka. Internet zostanie założony przed przyjazdem opiekunki.

Podstawowe obowiązki opiekunki

• pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i myciu, spacery na wózku inwalidzkim
• pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia
• zmiana wkładek, higiena intymna
• prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie)
KONIECZNE PRAWO JAZDY – Seniorkę trzeba wozić na rehabilitację, zakupy robicie wspólnie z seniorem wspólnie – dojazd samochodem do centrum handlowego. Samochód Skoda Yeti, Parktronik, Automat.

Gwarantujemy Ci bezpieczeństwo i stabilność:

• zatrudnienia
(szwajcarska umowa o pracę),

• pobytu
(sprawdzone oferty, legalne zameldowanie),

• pracy
(wynagrodzenie na warunkach szwajcarskich),

• emerytury
(szwajcarski system opieki emerytalnej).

Ta oferta jest dla Ciebie jeśli:

• mówisz dobrze po niemiecku,
• masz co najmniej 6-cio miesięczne doświadczenie w opiece,
• możesz pochwalić się referencjami z poprzedniego miejsca pracy,
• cechuje Cię dojrzałość, wrażliwość i empatia wobec drugiego człowieka,
• masz wrodzoną estetykę i poczucie dobrego smaku,
• wykształcenie kierunkowe w zakresie opieki zdrowotnej i pielęgnacji będzie dodatkowym atutem, podobnie jak czynne prawo jazdy.

Więcej informacji

2 komentarze

  1. anna Autor

    prosze o informacje na adres imail

    Odpowiedz
  2. Elwira Brugger Autor

    Witam
    Chętnie podejmę pracę w Szwajcarii.
    Doświadczenie dobry j. Niemiecki referencje.

    Odpowiedz

Zostaw swoje uwagi

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js

Wyszukaj ofertę pracy

Lokalizacja

prazag.pl

Praca dla Polaków za granicą

Platforma dla osób poszukujących Polskich pracowników. Jak również dla osób poszukujących pracy za granicą.

Polecamy