Pracownik Obsługi Klienta z językiem polskim w Malcie (firma Betclic)

Betclic posiada jedną z najlepszych i najszerszych ofert zakładów sportowych w sieci. Możesz obstawiać wiele dyscyplin po bardzo atrakcyjnych kursach!

OPIS STANOWISKA – ZADANIA:

  • kontakt z klientem za pośrednictwem czata, poczty e-mail
  • udzielanie informacji, rozwiązywanie problemów
  • współpraca z innymi działami
  • wewnętrzna obsługa obiegu informacji

NASZE OCZEKIWANIA:

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność – gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem i wielozadaniowością
  • motywacja oraz chęć rozwoju
  • odpowiedzialność i profesjonalne podejście do powierzonych zadań
  • umiejętność obsługi komputera (MSOffice, Google Docs)

Dodaj swoje CV do bazy i znajdź swoją wymarzoną pracę, jeszcze szybciej.

Więcej informacji

Kontakt do nas

Powiadom mnie o takich ofertach mailem.
Widoczny 1–0 z 0 wyników

Zostaw swoje uwagi

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js

Wyszukaj ofertę pracy

Lokalizacja

prazag.pl

Praca dla Polaków za granicą

Platforma dla osób poszukujących Polskich pracowników. Jak również dla osób poszukujących pracy za granicą.

Polecamy