Pracownik produkcji (branża spożywcza) – Holandia

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych holenderskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku PRACOWNIK PRODUKCJI

Poszukujemy osób z całej Polski.

Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?

Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Holandia

Oferujemy:

– atrakcyjne wynagrodzenie (stawki podawane w trakcie wstępnej rozmowy rekrutacyjnej)

– umowę o pracę z holenderskim pracodawcą

– możliwość skorzystania z zakwaterowania firmowego

– wynagrodzenie wypłacane tygodniowo

– dodatek wakacyjny (vakantiegeld) w wysokości 8% miesięcznego wynagrodzenia brutto

– zorganizowane dojazdy do pracy

– ubezpieczenie zdrowotne

– opiekę polskiego koordynatora

– pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem

– indywidualnie ustalany termin wyjazdu

Zakres obowiązków:

Dokładny zakres obowiązków przedstawiony jest w trakcie wstępnej rozmowy rekrutacyjnej, ponieważ posiadamy wiele sprawdzonych ofert.

Wymagania:

– doświadczenie na ww. stanowisku (mile widziane)

– komunikatywna znajomość angielskiego

– prawo jazdy (mile widziane)

– odpowiedzialność, dokładność

– motywacja do pracy

Prosimy o wysłanie CV na adres: [email protected]

Więcej aktualnych ofert pracy www.abcwork.eu

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: +48 570 221 444

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

Więcej informacji

Only candidates can apply for this job.
Kontakt do nas

prazag.pl

Praca dla Polaków za granicą

Platforma dla osób poszukujących Polskich pracowników. Jak również dla osób poszukujących pracy za granicą.

Polecamy