Pracownik produkcji ozdób świątecznych – Drammen Norwegia (bez znajomości języka) 2026 wyświetleń2 aplikacje

Opis

Propozycja zatrudnienia w Drammen od zaraz dla osób bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Norwegii 2019 na produkcji ozdób świątecznych. Oferta tymczasowa do Świąt Bożego Narodzenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji ozdób świątecznych

Miejsce zatrudnienia: Drammen, Norwegia

Wynagrodzenie: 174 NOK brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Umowa: do świąt Bożego Narodzenia

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji ozdób świątecznych przy malowaniu, ozdabianiu, lakierowaniu
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości oraz pakowanie produktów gotowych

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • sprawność, zwinność, pracowitość
  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, jeżeli będzie taka konieczność

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • terminowe wypłacanie pensji
  • prace w zgranym zespole
  • dodatki i premie
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • zatrudnienie od zaraz w pełnym wymiarze godzinowym
  • wdrożenie w obowiązki
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych związanych z wyjazdem
  • umowę na czas określony do świąt Bożego Narodzenia

Więcej informacji

Only candidates can apply for this job.
Informacje firmowe
  • Total Jobs 114 Ofert pracy
  • Adres firmy
Kontakt do nas
Powiadom mnie o takich ofertach mailem.
Widoczny 1–0 z 0 wyników

Zostaw swoje uwagi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Najlepsza karta do wyjazdu za granicę

Wyszukaj ofertę pracy

Lokalizacja

prazag.pl

Praca dla Polaków za granicą

Platforma dla osób poszukujących Polskich pracowników. Jak również dla osób poszukujących pracy za granicą.

Polecamy