Tokarz / Frezer konwencjonalny – Holandia (17€-19€/ .h,)

Job Expired

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych holenderskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Tokarz / Frezer konwencjonalny
Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Tokarz / Frezer konwencjonalny

Miejsce pracy: Holandia

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 17€-19€ netto /h.
  • zatrudnienie na holenderskich warunkach
  • Zorganizowane zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych
  • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
  • dodatek wakacyjny (vakantiegeld) w wysokości 8% miesięcznego wynagrodzenia brutto
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • zorganizowane dojazdy do pracy
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskiego koordynatora
  • pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
  •  indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • premia za polecenie kandydata do pracy

Zakres obowiązków:

  • Praca polega na obróbce specjalnych części do produkcji uszczelnień mechanicznych z egzotycznych materiałów, takich jak super dupleks i Inconel, przy użyciu tokarki ręcznej Cazeneuve i ręcznej frezarki Bridgeport. Ważnymi umiejętnościami są czytanie planów technicznych, komunikacja w języku angielskim i utrzymywanie dobrych relacji z kolegami i przełożonymi. Klient oferuje wynagrodzenie w wysokości od 17 € do 19 € netto / h, praca odbywa się na 3 zmiany, zakwaterowanie jest bardzo blisko pracy i przestronne.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Odpowiedzialność, dokładność
  • Motywacja do pracy

    Prosimy o wysłanie CV na adres: [email protected]

    Więcej aktualnych ofert pracy www.abcwork.eu

    Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na

    przetwarzanie moich

    danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz

    dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul.

    Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu

    związanym

    z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

  • Ta oferta wygasła!
Kontakt do nas

prazag.pl

Praca dla Polaków za granicą

Platforma dla osób poszukujących Polskich pracowników. Jak również dla osób poszukujących pracy za granicą.

Polecamy