Najlepsza oferta na karte dla osób za granicą

Większość osób wyjeżdżających za granicę zastanawia się ile będzie musiała płacić za korzystanie internetu, czy dzwonienie do swoich bliskich.
Sami się z tym zmagaliśmy jak pierwszy raz wyjechaliśmy za granicę.
Od 15go czerwca zeszłego roku, większość operatorów zniosła roaming w Unii Europejskiej.
Jednak ostatnio coraz więcej słyszymy o ukrytych kruczkach i obostrzeniach związanych z roamingiem. W tym artykule postaramy się wybrać jednego operatora, który naszym zdaniem ma najlepszą, a zarazem najtańszą ofertę z internetem w roamingu i tanimi połączeniami międzynarodowymi.

Naszym wybór był prosty operator musiał zagwarantować  najlepszy roaming na karte, z darmowym internetem w roamingu i połączeniami międzynarodowymi

Po przeglądnięciu ofert największych operatorów natrafiliśmy na operatora a2mobile i co nas zaskoczyło, okazała się to najlepsza i najtańsza sieć, która może zagwarantować nam nielimitowany zestaw minut, wiadomości SMS i MMS w roamingu UE. Ale to nie wszystko dodatkowo dostajemy niewyczerpalny pakiet internetowy, który jednak zwalnia i to już po 5 GB. W tej ofercie otrzymujemy również w ramach oferty darmowe social media (darmowy transfer dla oficjalnych aplikacji społecznościowych takich jak Facebook, Messenger, KATZ i Frifon)  i usługę Wi-Fi Calling i to wszystko w cenie 19.90 złmiesięcznie.

Oto dokładny cennik obowiązujący w taryfie Niewyczerpalne Wszystko:

• minuty na komórki: nielimitowane

• minuty na stacjonarne: nielimitowane

• SMS-y: nielimitowane

• MMS-y: nielimitowane

• Internet: nielimitowany

• cena: 19,90 zł

• długość umowy: bezterminowa(oferta na kartę)

 

Aby korzystać z naszego nielimitowanego pakietu, wystarczy aktywować go odpowiednim kodem. Jego ważność trwa 31 dni(u części konkurencji 30 dni). Co istotne, wybrany przez nas pakiet, gdy skończy się jego ważność, zostanie automatycznie przedłużony, chyba że nie posiadamy odpowiednich środków na koncie lub zdecydujemy się go wyłączyć.

 

Kolejnym atutem jest, że na starterze otrzymujesz równowartość 10 zł, do wykorzystania na krajowe usługi: połączenia głosowe do sieci stacjonarnych i komórkowych, SMS-y, MMS-y i transmisję danych. Wartość konta z Zestawu startowego może być wykorzystana na numery o podwyższonej opłacie (numery premium) po doładowaniu konta.
Dodatkowo przy zamówieniu startera przesyłka kurierska jest bezpłatna.
Ofertę przetestowaliśmy na „własnej skórze”, więc serdecznie polecamy ją osobą wyjeżdżającym, którzy nie chcą przepłacać za telefon/internet mobilny. Chcesz skorzystać w oferty kliknij tutaj
A Wy co sądzicie o tej ofercie? Jeżeli znacie jakieś inne pomocne tipy dla osób wyjeżdżających za granicę, prosimy o propozycję tematów w komentarzu.

Leave your thoughts

prazag.pl

Praca dla Polaków za granicą

Platforma dla osób poszukujących Polskich pracowników. Jak również dla osób poszukujących pracy za granicą.

 

Polecamy

Śledź nas: