O nas

KIM JESTEŚMY?

Naszą misją jest łączenie pracowników z pracodawcami w najbardziej korzystny i niezawodny sposób dla obu stron. 

Wiemy również, jak ciężko jest odnaleźć się i zaadoptować w nowym otoczeniu. Dlatego naszym priorytetem jest zapewnienie pracownikowi pełnego pakietu usług, aby jego pobyt był komfortowy, a praca wynagradzająca.

Mamy podobne doświadczenia, jak ciężko jest odnaleźć i zatrudnić efektywnego pracownika. Dlatego chcielibyśmy pomóc pracodawcom na każdym etapie procesu i zapewnić im najlepszą dostępną pomoc w procesie rekrutacji, abu znaleźć najlepszych dostępnych pracowników.

 

Znajdź. Zarabiaj. Ta prosta fraza stała się naszym motto. Dla wszystkich naszych klientów, niezależnie od tego, czy są pracodawcami czy pracownikami, ostatecznym celem jest rozpoczęcie zarabiania pieniędzy. 

 

Ta zachęta zaprowadziła Cię na naszą stronę i dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci osiągnąć pożądane rezultaty.

153
Oferty pracy
207
CV
50
Firm
468
Aplikacji

Co oferuje prazag.pl?

Szukasz pracownika z Polski lub poszukujesz pracy za granicą? Dobrze trafiłeś, znajdziesz u nas sprawdzone oferty pracy i wykwalifikowanych pracowników.

 AKTUALNE OFERTY PRACY

Na prazag.pl znajdziesz zawsze aktualne oferty pracy. Portal jest dostępnych na wszystkich urządzeniach, więc możesz być zawsze na bieżąco.

 OFERTY  DOPASOWANE DO CIEBIE

Dzięki możliwością modyfikacji filtrów wyszukiwania, jesteś w stanie w łatwy sposób znaleźć paracę swoich marzeń. Wyszukiwanie pracownika działa w bardzo podobny sposób.

POLECANE OFERTY

Chcesz by Twoja oferta była wypromowana na stronie głównej? Nic prostszego! Dopasowane do Twoich potrzeb ustawienia możesz kupić w zakładce dostęp.

DODATKOWE USŁUGI

Potrzebujesz pomocy w postaci przetłumaczenia CV, wstępnej rekrutacji z pracownikiem, pomocy prawnej, a może poszkujujesz lokum? Skontaktuj się z nami! Pomożemy!

BAZA CV

Chcesz porównać kilku kandydatów? Baza CV pozwala Ci wybrać najlepszego pracownika dla Twojej oferty pracy.

OBSŁUGA KLIENTA

Nasza obsługa klienta stara się jak najszybciej odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania. Gwarantujemy odpowiedź w przeciagu 72 godzin.

prazag.pl

Praca dla Polaków za granicą

Platforma dla osób poszukujących Polskich pracowników. Jak również dla osób poszukujących pracy za granicą.

 

Polecamy

Śledź nas: