Wygoda przede wszystkim. Podróżuj z Flotea.pl!

Lubisz podróżować? Pracujesz za granicą i często wracasz do kraju? A może po prostu szukasz wygodnego środka transportu, który odbierze Cię z domu i zawiezie pod wskazany adres? Sprawdź, jak łatwo możesz zaplanować swoją podróż z Flotea.pl.

Platforma Flotea umożliwia darmowe wyszukiwanie najlepszych ofert przejazdu i zakup biletów na busy i autokarowych w atrakcyjnych cenach i bez ukrytych dodatkowych opłat. Dzięki niej możesz wybrać najtańsze połączenie i zapłacić za swoją podróż online – przelewem lub kartą kredytową. W serwisie znajdziesz zarówno połączenia między wyznaczonymi przystankami, jak i door2door, czyli takie, dzięki którym wyruszysz spod swoich drzwi i dotrzesz pod wskazany przez siebie adres.

Jak kupić bilet z Flotea.pl?

Wpisz w wyszukiwarce miejsce wyjazdu, cel i datę swojej podróży. Po kliknięciu „szukaj” zobaczysz wszystkie oferty przejazdu na wybranej trasie. Jeśli chcesz uniknąć zamawiania taksówki na dworzec czy uciążliwego dojazdu do dworca autobusowego z ciężkim bagażem, możesz skorzystać z opcji door2door. To wygodne rozwiązanie, które nie tylko pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, ale też daje pewność, że kierowca nie odjedzie bez nas. Obecnie takie usługi oferowane są przez przewoźników na tysiącach europejskich tras – również zagranicznych.
By zamówić przejazd door2door, wystarczy wpisać w formularzu dokładny adres początkowy oraz docelowy. Po podaniu adresu e-mailowego, imienia i nazwiska oraz numeru telefonu (do kontaktu z kierowcą) można od razu dokonać płatności za podróż. Po zatwierdzeniu transakcji możesz wydrukować lub pobrać bilet na urządzenie mobilne. Jeśli zdecydujesz się na rejestrację w serwisie, zyskasz dodatkowo dostęp do historii zakupów, a w przyszłości – również dostęp do zniżek.

Flotea także dla przewoźników

Platforma jest skierowana również do przewoźników. Mogą oni w szybki i łatwy sposób dodawać swoje oferty i nowe trasy przejazdu – zarówno krajowe, jak i międzynarodowe. Serwis umożliwia szczegółowe opisanie swoich usług, w tym również oferowanych pasażerom zniżek.

Przedstawiając oferty wielu przewoźników, Flotea pomaga pasażerom w znalezieniu najlepszych ofert przejazdów busami i autokarami do całej Europy.
Sprawdź, jak Flotea może ułatwić Ci życie! Zaplanuj swoją podróż, kup bilet online na przejazd busem lub autokarem i ciesz się możliwościami, jakie daje przewóz door2door.

Leave your thoughts

prazag.pl

Praca dla Polaków za granicą

Platforma dla osób poszukujących Polskich pracowników. Jak również dla osób poszukujących pracy za granicą.

 

Polecamy

Śledź nas: