Wygoda przede wszystkim. Podróżuj z Flotea.pl!

Lubisz podróżować? Pracujesz za granicą i często wracasz do kraju? A może po prostu szukasz wygodnego środka transportu, który odbierze Cię z domu i zawiezie pod wskazany adres? Sprawdź, jak łatwo możesz zaplanować swoją podróż z Flotea.pl.

Platforma Flotea umożliwia darmowe wyszukiwanie najlepszych ofert przejazdu i zakup biletów na busy i autokarowych w atrakcyjnych cenach i bez ukrytych dodatkowych opłat. Dzięki niej możesz wybrać najtańsze połączenie i zapłacić za swoją podróż online – przelewem lub kartą kredytową. W serwisie znajdziesz zarówno połączenia między wyznaczonymi przystankami, jak i door2door, czyli takie, dzięki którym wyruszysz spod swoich drzwi i dotrzesz pod wskazany przez siebie adres.

Jak kupić bilet z Flotea.pl?

Wpisz w wyszukiwarce miejsce wyjazdu, cel i datę swojej podróży. Po kliknięciu „szukaj” zobaczysz wszystkie oferty przejazdu na wybranej trasie. Jeśli chcesz uniknąć zamawiania taksówki na dworzec czy uciążliwego dojazdu do dworca autobusowego z ciężkim bagażem, możesz skorzystać z opcji door2door. To wygodne rozwiązanie, które nie tylko pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, ale też daje pewność, że kierowca nie odjedzie bez nas. Obecnie takie usługi oferowane są przez przewoźników na tysiącach europejskich tras – również zagranicznych.
By zamówić przejazd door2door, wystarczy wpisać w formularzu dokładny adres początkowy oraz docelowy. Po podaniu adresu e-mailowego, imienia i nazwiska oraz numeru telefonu (do kontaktu z kierowcą) można od razu dokonać płatności za podróż. Po zatwierdzeniu transakcji możesz wydrukować lub pobrać bilet na urządzenie mobilne. Jeśli zdecydujesz się na rejestrację w serwisie, zyskasz dodatkowo dostęp do historii zakupów, a w przyszłości – również dostęp do zniżek.

Flotea także dla przewoźników

Platforma jest skierowana również do przewoźników. Mogą oni w szybki i łatwy sposób dodawać swoje oferty i nowe trasy przejazdu – zarówno krajowe, jak i międzynarodowe. Serwis umożliwia szczegółowe opisanie swoich usług, w tym również oferowanych pasażerom zniżek.

Przedstawiając oferty wielu przewoźników, Flotea pomaga pasażerom w znalezieniu najlepszych ofert przejazdów busami i autokarami do całej Europy.
Sprawdź, jak Flotea może ułatwić Ci życie! Zaplanuj swoją podróż, kup bilet online na przejazd busem lub autokarem i ciesz się możliwościami, jakie daje przewóz door2door.

Zostaw swoje uwagi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

<iframe src=”https://rcm-eu.amazon-adsystem.com/e/cm?o=3&p=26&l=ur1&category=amazon_logo&banner=0Y14KRC82DJTJEVV9HR2&f=ifr&linkID=9cb34030412f19b82fbf69de22d9647c&t=budziak-21&tracking_id=budziak-21″ width=”468″ height=”60″ scrolling=”no” border=”0″ marginwidth=”0″ style=”border:none;” frameborder=”0″></iframe>

prazag.pl

Praca dla Polaków za granicą

Platforma dla osób poszukujących Polskich pracowników. Jak również dla osób poszukujących pracy za granicą.

 

Polecamy

Śledź nas: